Центр "Мандри плюс" / Екскурсії


ЗАМКАМИ ЛЬВІВЩИНИ – ТУР "ЗОЛОТА ПІДКОВА"

(Львів - Олесько – Підгірці – Золочів – Львів)

Одноденний тур щосуботи


10:00

11:00

 

 

 

 

 

13:00

 

 

14:30

 

 

18:00

Зустріч з висококваліфікованим гостинним гідом-екскурсоводом.

Виїзд зі Львова від пам'ятки архітектури епохи Відродження – Порохової вежі. Дорогою до Олеського замку, яка прямує Жовківським районом, туристи дізнаються історію багатьох стародавніх населених пунктів Львівщини.

Приїзд в Олесько. Олеський замок – видатна пам'ятка архітектури та історії XIII - XVIIIст. Вже понад шість століть стоїть він на високому пагорбі – свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію: тут провів свої дитячі роки, гетьман Богдан Хмельницький, народився польський король Ян III Собеський. Екскурсанти мають можливість оглянути експозицію замку, побачити унікальні колекції мистецтва, відчути справжній дух старовини, а після цього прогулятися чудовим палацовим парком, який розкинувся навколо замку та пофотографуватися або покататися на конях.

Підгорецький замок XVIст. Саме цю споруду зробили Лувром, коли знімали усім відомий пригодницький фільм Д'Артаньян і три мушкетери. Тут бували: польський король Владислав IV і Ян III Собеський, австрійський цісар Франц-Йосиф, німецький кайзер Вільгельм.

Туристи оглядають величний замковий ансамбль, до якого також входять в'їздні ворота, липовий парк та сам замок, у стилі барокко.

Відвідання Золочівського замку, унікальність якого в тому, що його будували за так званою голландською системою фортифікацій. Під час відвідання Золочівського замку, туристи мають можливість оглянути житловий палац з тогочасною системою внутрішніх комунікацій, а особливий настрій та атмосферу створять відвідання Китайського палацику, де знаходиться музей східних культур та огляд загадкових каменів тамплієрів.

Прибуття до Львов.

 

Замовлення приймаються до 14:00 щоп'ятниці !

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом "Львів – Олесько – Підгірці – Золочів - Львів" ;

- послуги висококваліфікованого екскурсійного супроводу .

У вартість не входить:

Вхідні квитки в музеї:

- Олеський замок –

- Золочівський замок + Китайський палац –

За бажанням туристів організовується обід в Олеському або Золочівському замках за додаткову оплату.

 

Агенція не відповідає за погодні умови, затори на дорогах і залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми.

 

ТзОВ Центр "Мандри плюс"
79005, Україна, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел.: +38(032) 297-53-72
факс: +38 (032) 297-55-54
e-mail: mandryplus@mail.lviv.ua
http://www.mandryplus.com.ua