Центр "Мандри плюс" / Екскурсії


Перлини Тернопільщини
Виїзд щосуботи


Програма

Збір групи, виїзд зі Львова. Переїзд до Теребовлі через Тернопіль.

Теребовля

Екскурсія по місту (оборонний замок XVII ст. , церква Св. Миколая XVII ст., монастирський комплекс оо. Кармелітів XVII ст.).

Чортків

Н евеличке європейське містечко з готичним Домініканським костелом 17 ст, замком Чартовських 14ст. і унікальними дерев'яними церквами 17-18 ст.

Скала-Подільська

Залишки "Твердині на скелі" - замку 14 ст., а також палацу 18 ст., який ще в 19 ст. приймав гостей, а в кінці століття згорів від удару блискавки.

Борщів

Краєзнавчий музей з експозицією історії краю та культових і побутових предметів часів трипільської культури, віднайдених археологами у печері «Вертеба».
Обід.

Язловець

Руїни замка, 1646 р.
Палац - монастир, XVII–XVIII ст. Мавзолей сестер – Непорочниць. При дорозі з Бучача стоїть замок, який хоч і зруйнований, а все ж вражає своїми розмірами, товстими мурами і домінує над містом. Нище на майданчику – палац в якому сьогодні проживає Згромадження Сестер Непорочного Зачаття Діви Марії. Навкруги чудовий та дуже затишний парк. Завершує парк мавзолей сестер – Непорочниць, в котрому похована засновниця монастиря.

Бучач

Руїни Бучацької фортеці зведеної в 14 ст. братами Бучацькими. Тут в 1672 р. - під час Турецько-Польської війни - було підписано Бучацький мирний договір. Ратуша 17 ст., побудована Бернаром Меретиним і Георгом Пінзелем, архітектор і скульптор, які побудували львівський собор св.Юра .

Прибуття до Львова.

 

У вартість включено:
*Автотранспортне обслуговування,
* Обід,
* Екскурсії згідно програми

Додатково оплачуються вхідні квитки:

ТзОВ Центр "Мандри плюс"
79005, Україна, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел.: +38(032) 297-53-72
факс: +38 (032) 297-55-54
e-mail: mandryplus@mail.lviv.ua
http://www.mandryplus.com.ua