Центр "Мандри плюс" / Екскурсії


ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ:
ЛЬВІВ — МУКАЧЕВЕ — БЕРЕГОВО — ЛЬВІВ

7:30 від'їзд зі Львова.

Переїзд через мальовниче Закарпаття - край, що має унікальне географічне розташування, самобутню історію та кульутуру. Майже 70 відсотків території регіону займають неповторні по своїй красі, прекрасні за будь-якої пори року гори. Краєвиди, що відкриваються – зроблять Вашу подорож ще приємнішою.

12:30 прибуття до Мукачева.

Є декілька варіантів походження назви міста Мукачеве: від слова “мука” (як мучились люди при зведення замку “Паланок); від слова “мука” (на річці Латориця стояла велетенський з мірок тих часів вітряк); від слів “земля пана Мункачі” (це угорський варіант назви міста)

Пройшло більше 1000 років з першої згадки про місто. У різні періоди місто входило до складу різних держав, що відобразилось на його архітектурі, національно-етнічному складі, традиціях та звичаях населення. А ще місто знаходилось на перетині торгівельних шляхів, які в історичних документах згадуються як “Великий слов'янський шлях”. З давніх часів вони пролягали з заходу на північ і перетинались тільки на південно-західних схилах Карпат. Місто протягом багатьох століть забезпечували економічні, політичні, торгівельні та культурні зв'язки між народами, що жили по обидві сторони Карпатських гір. Тому і не дивно, що європейські та азіатські правителі у всі часи заздрили місту і намагались його підкорити, підтвердивши таким чином свою славу та могутність.

12:30 14:30 відвідання замку “Паланок”

Подібних Мукачівському замку в Європі залишилось не більше п'яти. Тут досі царює лицарський дух, міські жителі пам'ятають старовинні легенди і твердо вірять, що ця неприступна фортеця переживе ще багато поколінь. Мукачівський замок має власну назву “Паланок”. Походить від назви дерев'яних колів, які служили для замку першим оборонним кордоном ще на підступах до гори — зразу за ровом, шириною 17,5 та глибиною 6,5 метрів, який був заповнений водою.

Сербський князь Георгій Бранкович, начальник королівського двору Василій Палоцій, регент Угорщини Янош Гуняди, дружина угорського короля Лайоша Марія — це деякі з багатьох господарів замку. Цікаво, що після падіння всесвітньо відомої паризької Бастилії, саме Мукачівському замку довелось стати загальноєвропейською (австро-угорською) політичною в'язницею. Вже багато років тривають роботи по реставрації старовинних палат, внутрішніх двориків та бастіонів. Фактично більша частина замку зберіглась у первинному вигляді.

14:30 — 15:30 — вільний час в Мукачеве. Обід.

15:30 – 16:30 - переїзд до Берегова, дегустація закарпатських вин у музеї-підвалі “Старий підвал”

“Старий підвал” - це невеликий, старовинний підвал, в якому проводят дегустацію вин. Підвал розташовний у горі, по якій колись проходив північний кордон Римської імперії і має солідний вік — більше 300 років. За народними повір'ями такі підвали були видовбані вручну полоненими турками, яких князі після переможних битв відсилали до своїх земель. У “Старому підвалі” визнаними виноробами виготовляються виключно сухі марочні вина з винограду Береговського виноробного краю за традиційними технологіями, які витримуються у дубових бочках.

18:30 – 23:30 - переїзд у Львів

 

У вартість включено:

*Автотранспортне Обслуговування,
* Обід,
* Екскурсії згідно програми.

У вартість не входить:

* Вхідні квитки
* Додаткове харчування
* Дегустація вин (35грн),
* Особисті витрати

 

 

ТзОВ Центр "Мандри плюс"
79005, Україна, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел.: +38(032) 297-53-72
факс: +38 (032) 297-55-54
e-mail: mandryplus@mail.lviv.ua
http://www.mandryplus.com.ua