Центр "Мандри плюс" / Екскурсії


Новинки Львова!


1 день

Приїзд до Львова. Зустріч з гостинним висококваліфікованим гідом. Здача речей в камеру схову на вокзалі.

Прямо від вокзалу Ви вирушите у подорож одним з найзагадковіших та привабливих міст України. Матимете прекрасну нагоду ознайомитися з історичними та архітектурними пам'ятками: церва Св.Єлизавети, Львівська Політехніка, собор Св.Юра, Львівськи й національний університет ім. І.Франка , площа Ринок.

Продовжуємо знайомство з містом. Для Вас міні-подорож на туристичному автопоїзді . Вперше в Україні  курсує симпатичний екскурсійний чудо поїзд з двома вагончиками, обладнаними системою опалювання та аудіогідом (включено у вартість). Ви оглянете три історичні райони Львова: Княже місто, засноване Данилом Галицьким, Середньовічний Львів XIV—XVIII ст., а також деякі будівлі «Австрійського Львова» XVIII – ХIX ст.

Обід.

Після обіду для Вас організовується містична театралізована екскурсія - « Підземелля єзуїтів» (вх. квитки 7 грн). Свої двері відкриє перед Вами підземелля Костелу єзуїтів, яке таїть стільки загадок. .. Фрески, ковані двері, кам'яний різьблений саркофаг, фрагменти оборонних стін старого міста, привид чорного ченця... За допомогою акторів ви відправитеся в подорож в  минулі сторіччя і познайомитеся не тільки з життям окремого ордена, але і цілого міста. Сценічна дія не тільки створює історичну атмосферу, вон а дозволяє “потішитися” і пожартувати, нанизуючи поряд з історичними фактами цікаві оповіді та легенди. Саме ці легенди допоможуть вам відчути справжній «смак міста». Темними коридорами відвідувачів водить чернець Антоній, студент - гуляка Яцко, відьма Урсула і німий кат Тадеуш, які розповідають історію діяльності ордена Єзуїтів у Львові.

Вільний час. Пропонуємо відвідання критого аквапарку « Пляж». Аквапарк дивує не тільки своїми розмірами (8,5 тис. кв. м.), але ще й кількістю різноманітних водних атракціонів, адже в розважальній зоні аквапарку функціонує 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності. Для найменших відвідувачів аквапарку «Пляж» працює спеціальна дитяча зона з басейном та атракціонами.

В залежності від розкладу поїзду гід відпровадить Вас на залізничний вокзал міським транспортом. Це займе у Вас неб агато часу , якщо Ви скористаєтесь традиційним львівським трамваєм.

Ласкаво просимо до Львова, де за один день можна багато довідатись та отримати справжнє задоволення.

 

У вартість входить: харчування згідно програми, екскурсійне обслуговування, подорож по Львову на туристичному автопоїзді; екскурсія « Підземелля єзуїтів», вхідні квитки в аквапарк (1год).

У вартість не входить: вхідні квитки в підземелля єзуїтів; вечеря, факультативні заходи, особисті витрати.

 

ТзОВ Центр "Мандри плюс"
79005, Україна, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел.: +38(032) 297-53-72
факс: +38 (032) 297-55-54
e-mail: mandryplus@mail.lviv.ua
http://www.mandryplus.com.ua