Центр "Мандри плюс" / Екскурсії


НА КОРДОНІ ДВОХ КУЛЬТУР:
КОРОЛІВСЬКА ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР

(Львів – Жовква – Крехівський монастир – Львів)

10:00

 


10:40

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

17:00

Виїзд зі Львова. Подорож розпочинається від Порохової вежі – пам'ятки епохи Відродження та охоплює короткий огляд найстарішої древньоруської частини Львова, де зосереджені пам'ятки XIVст. Через територію мальовничого Розточчя, туристи прямують у приватне місто-фортецю, колишню резиденцію польського короля Яна ІІІ Собеського.

Приїзд у Жовкву. Жовква – містечко незвичайне, його побудували за зразком «ідеальних міст» епохи Ренесансу. В різні часи тут побували королі та імператори. Екскурсія розпочинається від площі Вічевої, де знаходиться замок, закладений польським коронним гетьманом Станіславом Жолкевським, Глинська брама XVI ст. та будівля сучасної Ратуші. У Жовкві, Ви прогуляєтеся вузенькими вуличками, де тісно переплелися культурні звичаї багатьох народів, поринете в особливу атмосферу середньовічного міста з величною історією, побуваєте у римо-католицькому храмі Св. Лаврентія, який ще називають «Маленьким Вавелем», побачите абсолютно унікальні фрески українського художника Юліана Буцманюка у церкві отців Василіан, Вас вразить один з найстаріших іконостасів України у церкві Св.Трійці. Спеціально для груп нашої агенції відкриють двері всесвітньо відомої старовинної синагоги та нададуть доступ до всіх пам'яток міста.

Перед від'їздом до Крехівського монастиря, Вам буде надано вільний час, щоб завітати до старовинних жовківських кав'ярень.

Від'їзд до Крехівського монастиря. Крехів – місто в 10км від Жовкви, де панує особлива духовна та мирна атмосфера стародавнього Крехівського монастиря отців Василіан. Ви оглянете територію монастиря та живописною стежкою заповідника підете до святого джерела, де зможете набрати води з цілющими властивостями для себе та своїх близьких.

Прибуття до Львова.

 

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом "Львів-Жовква-Крехів-Львів" ;
- послуги висококваліфікованого екскурсійного супроводу ;

Агенція не відповідає за погодні умови, затори на дорогах і залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми .

 

 

ТзОВ Центр "Мандри плюс"
79005, Україна, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел.: +38(032) 297-53-72
факс: +38 (032) 297-55-54
e-mail: mandryplus@mail.lviv.ua
http://www.mandryplus.com.ua